Prodlužování řas

ras-3_1_

Dáša

Dáša

Toužíte po sexy dlouhých a hustých řasách? Pak využijte jedinečné nabídky a nechte si prodloužit řasy pomocí nejnovější technologie neviditelného spoje, lepením řasy na řasu.

Při prodlužování řas se dnes používá více technik a množství různých materiálů. Základním způsobem prodloužení je lepení takzvaně řasa na řasu. Pro vytvoření hustšího vzhledu je dnes oblíbená metoda 2D a 3D. Používají se řasy mnohonásobně tenčí a způsob aplikace je takový, že se nalepí dvě, nebo více těchto tenkých řas na původní řasu. U techniky nazývané GRACE LOOK (hollywood) je lepeno až 8 řas vytvarovaných do vějířku na původní řasu.

Při šetrném zacházení vydrží až do té doby, kdy vypadnou Vaše přirozené řasy (obnova řas je 60-90 dní). Jelikož denně ztrácíme několik řas, je vhodné jednou do měsíce řasy částečně doplnit, aby byl zachován stále přirozený efekt. Aplikace je bezbolestná a trvá cca 2 hodiny. Doplnění cca 1-1,5 hodiny. Během této doby ležíte a odpočíváte. Ke každému prodloužení řas nabízíme možnost zdobení kamínky Swarovski.